Dziękujemy kolejnej firmie - Agencji IN ( https://inpozycjonowanie.pl/ ), która też zechciała dołączyć do naszej Listy Wdzięczności. Państwa wsparcie ma ogromne znaczenie dla osób Potrzebujących!
 
 
 
Nowy Partner, a zarazem Darczyńca Fundacji Walcz o Mnie to firma II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna ( https://osiedlesielanka.pl/). Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i mamy nadzieję, że naszym Podopiecznym nigdy jej nie zabraknie.
 
 
 
Naszych Darczyńców wciąż przybywa! Kolejna firma, którą pragniemy wyróżnić, to Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/ ) z Wrocławia. Bardzo dziękujemy za otwarte serce i chęć niesienia pomocy Potrzebującym.
 
 
 
 
 
           Wśród naszych oficjalnych Darczyńców nie brakuje firm z Wrocławia. Dziś (tj. 07.03.2019r.) powitaliśmy w gronie Sponsorów sklep MaloDesign https://malodesign.pl/ oferujący designerskie meble. Dzięki takiemu wsparciu mamy środki na kolejne projekty – dziękujemy!
 
 
 
Dzisiejsze (tj. 21.02.2019r.)  podziękowanie kierujemy w stronę Kancelarii Odszkodowawczej Kompensja: https://www.kompensja.pl/ z Gdańska. Miło, że tak chętnie nas wspieracie – dziękujemy!
 
 
 
 
Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy: https://www.i-kancelaria.pl/ dołączyła dziś (20.02.2019) do grona Instytucji, wspierających nasze działania. Bardzo dziękujemy i zachęcamy wszystkich Państwa do podobnej pomocy!
 
   
Jesteśmy wdzięczni firmie Polskie Centrum Dachowe: https://polskiecentrumdachowe.pl/ za okazaną pomoc! (04.02.2019)
 
 
 
                           
 
 
                             Kolejnym naszym partnerem jest firma URODA Polska www.urodapolska.eu (21.01.2019). Pięknie dziękujemy.
 
 
 
 
 Do szerokiego grona wspierających naszą fundację 27.11.2018 dołącza dolnośląski deweloper http://arbetdeweloper.pl/ - Dziekujemy!
 
Kolejną firmą, która udzieliła nam wsparcia ( 18.10.2018r.) jest https://polskiecentrumdachowe.pl/ - dziękujemy za wielkie serce!
 
 
 
 
 
 
 
 
Producent pięknych dekoracji do domów i elewacji firma http://www.vhct.pl dołączyła dziś (tj. 09.10.2018r.) do grona wspierających podmiotów. Dziękujemy!
 

 

 

Informujemy, że z dniem dzisiejszym (tj. 03.09.2018r.) dołączyła do grona naszych darczyńców firma  https://www.tuodszkodowania.pl/

 

 

 

 

Profesjonalna firma sprzątająca https://moppy.pl/ - to nasz kolejny wspaniały darczyńca (24.07.2018r.). Dziękujemy za zainteresowanie naszymi działaniami!

 

 

Wrocławska Kancelaria AIF - https://www.aif.com.pl/ - zadeklarowała dziś (tj. 22.06.2018r.) swoje wsparcie dla naszej organizacji - dziękujemy!

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (tj. 24.05.2018r.) otrzymaliśmy wsparcie od wrocławskiej firmy AFTERWEB http://afterweb.pl/ - dziękujemy bardzo za pomoc!

 

Firma https://codex.org.pl/  zaoferowała nam dziś (tj. 14.08.2018r.) wsparcie finansowe. Dziękujemy bardzo za pomoc i zainteresowanie!

 

 

 

© Fundacja im. Julki Bonk "Walcz o mnie" 2024
Wdrożenie: Solmedia.pl